Nowości od Sakura :) Cienkopisy, Brush Pen’y, Żelopisy i wiele innych.

Zapewne większość z was zna już produkty firmy Sakura – cienkopisy Pigma Micron robią furorę wśród rysowników na całym świecie. Czy wiecie że możemy wymienić już kilka rodzajów pisaków tej marki? Każdy z nich posiada taką samą jakość atramentu, ale jest przeznaczony do różnych zastosowań. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj poniższy tekst lub odwiedź naszą stronę  i przejdź do zakładki „Markery i pisaki”.

Cienkopisy PIGMA Micron

Gdy liczy się dokładność, najdrobniejsze szczegóły i trwałość, cienkopisy Pigma Micron ​​są dla każdego pierwszym wyborem. Końcówka cienkopisu dozuje odpowiednio tusz nie drapiąc papieru, jest też niezwykle odporna. Dlatego Pigma Micron firmy Sakura to jeden z najlepszych cienkopisów dostępnych na rynku. Linie nie posiadają poszarpanych brzegów. Tusz nie przebija nawet na cienkim papierze. Po cienkopisy sięgają artyści, pisarze, ilustratorzy, rysownicy ponieważ wiedzą, że z pewnością nie zawiodą się na jakości i trwałości atramentu Pigma Micron.Cienkopisy Pigma Micron rodzaje

 

Dostępne w 7  rozmiarach:

003, 005 (0.20 mm),
01 (0.25 mm),
02 (0.30 mm),
03 (0.35 mm),
05 (0.45 mm),
08 (0.50 mm)

 

oraz różnych kolorach:   

Cienkopisy PIGMA Micron PN

Pigma Micron PN

Sakura wzbogaciła serię cienkopisów Pigma Micron o nowe pióro do codziennego pisania! Pigma Micron PN zawiera taką samą jakość atramentu i jest idealny do codziennego, wielozadaniowego użytku. Pigma Micron PN to trwała plastikowa stalówka (PN) pozwalająca na szybkie, jak i powolne pisanie (również pod kątem); dla użytkowników prawo- lub leworęcznych.

 

 

Dostępny w 8 kolorach:

Pigma Micron PN rodzaje

 

Cienkopisy PIGMA BRUSH

 Cienkopisy PIGMA BRUSHPisze jak pióro i maluje jak pędzel – dwie metody w jednym eleganckim narzędziu.
Cienkopisy PIGMA Brush wyposażone są w miękką, pędzelkowatą końcowkę, umożliwiającą kreślenie linii o rożnej grubości. Doskonale nadają się do tworzenia ilustracji, a także do kaligrafii i innych technik dekoracyjnych.

 

 

Cienkopisy PIGMA GRAPHIC

 PIGMA GRAPHICZaprojektowane tak, by sprostać wszystkim wymaganiom ilustratorów, rysowników komiksów i mangi. Charakterystyczne dla tego modelu cienkie linie są idealne to obrysu, a te grubsze umożliwiają cieniowanie oraz kolorowanie rysunków.

Cienkopisy Pigma Graphic wyposażane są w specjalne końcówki w kształcie naboju oraz dłuta, umożliwiające kreślenie szerokich linii.

Nowość! Cienkopisy Gelly Roll.

Sakura Gelly Roll to długopisy żelowe dostępne w wielu kolorach i efektach, takich jak Stardust (brokat), Metallic i Moonlight (fluorescencyjny). Przeznaczone dla hobbystów, charakteryzujące się niezwykłym efektem 3D. Są niezawodnym narzędziem wykorzystywanym do wypisywania kartek świątecznych, zaproszeń ślubnych czy podpisywania albumów ze zdjęciami. Żelopisy te cechują się wysoką siłą krycia i nasyconymi kolorami. Żelowy tusz jest wodoodporny, odporny na blaknięcie i trwały.  Można ich używać na wszystkich gładkich powierzchniach, takich jak papier, guma, szkło czy metal.

Gelly Rolls zestaw 24 pisakiŻelopisy zestaw

Długopisy żelowe Sakura fluorescencyjny długopis

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *